fbpx

Serotonin gastro cafe — Кривой Рог

Краще кафе / ресторан Кривого Рогу — Serotonin

Serotonin gastro cafe - Кривой Рог

 

Краще кафе / ресторан Кривого Рогу — Serotonin

просто зобов’язаний відповідати ряду критеріїв, за які він може бути удостоїть такого народного звання. Особливо, якщо врахувати той факт, що в місті постійно відкриваються нові заклади.

Не так давно свої двері для гостей відкрив Serotonin Gastro Cafe & Bar. Заклад громадського харчування розташований в самому серці Кривого Рогу і часто стає місцем підкріплення сил для жителів і гостей міста.

Для того, щоб людям хотілося повертатися знову і знову, а також при першій думки «Куди піти поїсти в Кривому Розі», виникало бажання відвідати Serotonin Gastro Cafe & Bar — співробітники закладу завжди прагнуть до якісного сервісу, приємної атмосфери, а також до дивовижної кухні!

Интерьер Serotonin gastro cafe - Кривой Рог

Для того, щоб стати кращим рестораном в Кривому Розі було треба мати:

Унікальну авторську кухню

Так народилася концепція «Gastro». Для приготування страв використовуються якісні та свіжі продукти, нові і авторські техніки приготування, цікаві презентації. Для того, щоб догодити практично кожному гостю в меню присутні позиції з різних кухонь світу: японської, американської, італійської та традиційної української.

                 где можно покушать в кривом роге  


Стильний і сучасний інтер’єр

Тут має бути добре не тільки смаковим рецепторам, а і шлунку, і очам, серцю, та душі. Важливу роль відіграє і дизайн інтер’єру. У Serotonin Gastro Cafe & Bar неймовірно атмосферний інтер’єр. Кожен куточок закладу так і хочеться розглядати. Велика кількість живих рослин, унікальні світлові рішення, богемні люстри, відсутність перегородок і при цьому комфортне зонування приміщення, поєднання різних текстур, матеріалів призводять до позитивного естетичного враження і запам’ятовується на довго!

Лучшее кафе Кривого рога (9)


Сервіс та обслуговування

Напевно, кожен, хто відвідує ресторан хотів би, щоб офіціант завжди був поруч. Наш персонал — це особлива гордість. Привітні, чуйні, усміхнені, завжди готові прийти вам на допомогу.

отметить детский день рождения кривой рог

 

Забронювати столик, дізнатися про акції та пропозиції, щодо проведення банкетів, фуршетів та інших заходів можна за номером телефону:

+38 098 555 88 00.

Кращий ресторан / кафе в Кривому Розі безперечно обирає гість, а Serotonin Gastro Cafe & Bar зі свого боку робить все можливе, щоб щасливим людям захотілося повернутися до нас ще і ще.

 

Приєднуйтесь до нас в соц.мережах:

инстаграм кривой рог кафе

фейсбук кривой рог кафе

Share this post

Поделиться в facebook
Поделиться в google
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Поделиться в pinterest
Поделиться в email
Пролистать наверх